אודיו ווידאו הכול אודות |רסיברים |נגנים|מגברים|רמקולים שקועים|פלזמות |מקרנים|מסכים |מערכות סטריאו למקצוענים ואניני טעם

 

הרבה יותר מקולנוע ביתי

 

לגעת בתמונות

מערכת אודיו וידאו בבית חכם היא הרבה יותר ממערכת קולנוע ביתי. לצד ההנאה שתפיקו מתמונה וסאונד מושלמים, תוכלו לבחור בין שלל אפשרויות, ערוצים, תמונות וצלילים. להפעיל בפשטות טלוויזיה, DVD, רדיו וכן כל קובץ במחשב, שירים, תמונות וסרטים באיכות מרבית.
השילוב והסנכרון של מערכות הרמקולים, המסכים השטוחים, המגברים, נגני הDVD- וכל ציוד אלקטרוני אחר מושגים באמצעות תוכנה חדשנית מסוגה להפעלת כל מדיום מכל מקום בבית ולהנאה מושלמת מכך.
צוות המומחים של Home control מתכנן את השליטה ואת אופן השימוש במערכות האודיו ווידאו מתוך התאמה מדויקת לחלל החדר, לסגנון העיצוב שלו ולייעודו.
לחללים אינטימיים כמו חדרי השינה, תוכלו לבחור מערכות עצמאיות שהשליטה בהן היא רק בחדר. לחללים הציבוריים כמו הסלון, החצר או חדר האוכל תוכלו לבחור מערכת עם מרכז שליטה ראשי    (Multizone אוMultiroom ) המאפשר להפעיל אודיו ווידאו בכמה חדרים בו זמנית.
לצד איכות השמע והתמונה, הציוד ההיקפי שלנו גם נראה טוב ומתאים לכל סגנון של עיצוב.
 
התוצאה: החופש לבחור בין מאות צלילים, תמונות וצבע באיכות וחדות נדירים!
 

להרגיש את הצלילים

עם מערכת האודיו (Audio) המושלמת הצלילים הופכים למוחשיים וממלאים את הגוף והנשמה. אנו משיגים זאת באמצעות טכנולוגיה מעולה ותכנון מדוקדק, ומקפידים על נוחות שימוש מרבית במערכת.
מערכת אודיו המוטמעת בטכנולוגיה של בית חכם מביאה את הצליל לכל מקום בבית על פי בחירת דייריו. אפשר להאזין לאותה המוזיקה בכל החדרים או לבחור פסקול ייחודי לחדר כזה או אחר.
אפשר להטמיע את מערכות השמע כך שלא יבחינו בהן: אמצעי אודיו היקפיים מוטמעים בטכנולוגיה משוכללת בקירות הבית. מערכת המחשב סורקת את כל הקבצים הקיימים ומאפשרת למצוא בקלות כל קובץ שאי פעם שמרתם ולהשמיע אותו בבהירות.
 

 

השליטה על המערכת

אפשר לתכנת תרחישי הפעלה מתוזמנים מראש. למשל, המערכת תשמיע אוסף מוזיקלי אהוב בזמן הרצוי לך, עם שובך הביתה מחופשה או בבוקר יום ההולדת של ילדך ואם תיעדרו מהבית לזמן רב תישמע מוסיקה במועדים אקראיים. לא צריך להיות איש טכני כדי לעשות זאת. צוות Home control מתאים את דרכי ההפעלה לכל בני המשפחה וגם עומד תמיד לשירותך.