אודות הצוות המתכנן : חשמל חכם | שליטה ובקרה| רשת מחשבים | אודיו וידאו

 

כל הטכנולוגיה בבית ביד אחת 

 
אנו מפתחים עבורכם את היכולת לשלוט מפאנל אחד על כל מכשיר המחובר לחשמל, בכל מקום בבית.
 
חברת Home control נוסדה במטרה להפוך את השהות בבית הלקוח לנוחה, פשוטה ונעימה הרבה יותר באמצעות התאמה בין הצרכים שלהם לשליטתם במערכות החשמל והאלקטרוניקה, מערכות השמע, המחשוב והתאורה.
Home control פוגשת עוד בשלב הבנייה או השיפוץ את בעלי הבית והאדריכלים, לומדת את צרכיהם, מפתחת תוכנה ייעודית להפעלת המערכות ומטמיעה אותה ואת הפאנלים לשליטה מתוך הקפדה על מינימום כפתורים, מקסימום נוחות והתאמה לסגנון העיצובי של הבית ולסגנון החיים של דייריו.
בעזרת ידע, ניסיון ויצירתיות Home control מתאימה פתרונות חשמל חכם גם לבתים שאינם בבנייה או בשיפוץ, תוך התחשבות במגבלות המרחב הבנוי.
 

החליפה

עם ניסיון מצטבר של למעלה מ-20 שנים, המייסדים עופר פלג ואריק מילנר, מעצבים את חליפת האבזור וההפעלה המתאימה ללקוח תוך שמירה על העקרונות הבאים:
הכי פשוט - במקום עשרות מתגי הפעלה הפזורים בבית, יותקנו מסכי שליטה חכמים במוקדי הפעילות של הבית.
 בלחיצת כפתור - במקום להפעיל או לכבות את האורות ואת מכשירי החשמל אחד אחד, ניתן ליצור הפעלה משולבת של כלל המערכות בהתאם לצרכי הלקוח ובלחיצת כפתור אחת.
אווירה מושלמת - סנכרון מלא בין המערכות השונות יאפשר את הפעלתן בדיוק במידה הנדרשת.
למידה, התאמה והטמעה - במשך השנה הראשונה של חייכם בבית החכם Home control מספקת תמיכה מלאה חינם ומאפשרת לכם לשנות ולהוסיף תכונות ותרחישים וכך להתאים את אופן השליטה במערכות הבית לאורח החיים האמיתי שלכם.
24/7 - צוות התמיכה של Home Control עומד לרשותכם בכל ימות השבוע 24 שעות ביממה.
 

 

האנשים

עופר פלג  מנכ"ל משותף, ומנהל תחום התכנות ומערכות המידע.
עופר הוא מפתח של מערכות שליטה ובין היתר עשה זאת בחיל האוויר. הוא נחשב לאוטוריטה בעולם החשמל החכם ולמומחה בתכנות שלטים ופאנלים חכמים של כל החברות בתחום. בזכות הידע, הניסיון וחשיבה יצירתית הוא מפתח פתרונות מתוחכמים ומגשים ללקוחות החברה כל פנטזיה בה יחשקו.

אריק מילנר  מנכ"ל משותף, למד אדריכלות, אך בזכות אהבת הטכנולוגיה בחר לעסוק בעיצוב פתרונות לבית חכם. אריק הוא מהחלוצים שהביאו את הרעיון לארץ והוא עוסק בכך כבר למעלה מ-15 שנים. במהלך השנים יעץ, פיתח ועיצב מערכות חכמות למאות בתים, משרדים וחברות תוך זיהוי והתאמה של הפתרון לצרכי לקוחותיו. הידע האדריכלי מאפשר לו ליישם פתרונות מתוחכמים שגם יראו טוב וישתלבו בסגנון העיצוב של הבית. הוא דובר עברית, אנגלית ורוסית.

אדיר פלג  מתכנת מערכות שליטה, אדיר הוא מומחה למחשוב, הנדסאי חשמל פיקוד ובקרה שמביא את כל האהבה שלו לידי ביטוי ביצירה של התוכנה המושלמת עבורך, אדיר יתחקר אותך, ילמד את צרכך ויגיש לך מערכת מותאמת ומעוצבת לפי לדרישותיך המיוחדות .

הטכנולוגיה

 Home control מספקת את הפתרונות המעולים ביותר גם בזכות שימוש במוצרים ובטכנולוגיה המתקדמת בעולם. מערכות השליטה, החשמל והבקרה שאנו מתקינים בבתים הם של היצרנים והמותגים הטובים ביותר:
יבואני HDL Smart Bus -  מערכת חשמל חכם מושלמת, חברה עתירת נסיון ופרויקטים בכל רחבי העולם שמוצריה כוללים מגוון אדיר של פתרונות לכל סוגי הבקרה החכמה כגון : בקרי תאורת דימר,תאורת "On-Off", בקרי לדים, תריסים, רפרפות, DMX, עמעום פלורסנטים DALI, 0-10, DSI , תאורת במה, ממשקי IP, SMS, מגעים יבשים, חיישני תנועה, חיישני עוצמת תאורה וטמפ', משדרי IR לשליטה ב AV ועוד ...
הום קונטרול היא שותפה מלאה של חברת HDL ואף מנהלת את הפורום העולמי של החברה www.S-Bus.net
מערכות אודיו ווידאו:
Panasonic, Sony, Yamaha, Philips, Pioneer, B&O, B&W,Onkyo ועוד.
מערכות שליטה ובקרה:
Proficient, Niles, Xantech, Sonance, Philips pronto,RTI, Crestron,Nuvo, iRidium Mobile.